Vítáme Vás na stránkách společnosti ENEPO.eu s.r.o.!

 

Nabízíme uplatnění zkušeností našich pracovníků v širokém spektru elektro a strojně technologických oborů, v oblasti stavebních činností, stavebního práva, obchodního práva, energetické a ekologické legislativy a ekonomiky projektů. V případě, že Vás naše nabídka osloví, neváhejte nás kontaktovat!

Ing. Vladimír Ochotný, jednatel společnosti

_______

Vážení obchodní partneři,

S ohledem na skutečnost, že se činnosti energetického specialisty stále více vzdalují technické praxi a kvalifikace energetického specialisty se nově posuzuje již jen podle toho, kolik energetický specialista absolvoval webinářů, podal Vladimír Ochotný dne 10.12.2022 na MPO žádost o zrušení oprávnění energetického specialisty. Od této chvíle již nenabízíme činnosti, které jsou podmíněny oprávněním energetického specialisty. Neznamená to, že Vám nedokážeme posoudit energetické ztráty, účinnosti výroby a užití energií, vypočítat potenciál energetických úspor atp. Pouze nebude výstupem energetický audit, posudek nebo průkaz ENB, ale rovnou návrh technického řešení, studie proveditelnosti nebo projekt.

_______

Vážení obchodní partneři,

mým velkým koníčkem, kterému se věnuji již od dětství, je letecké modelářství. Rozhodl jsem se udělat si radost a tak naše firma zahájila malosériovou výrobu elektroniky pro modeláře a internetový prodej RC techniky FUTABA a kompozitových vrtulí Engel Modellbau + technik. To vše pod značkou LADAS model.

Ing. Vladimír Ochotný, jednatel společnosti

 _______

Vážení obchodní partneři,

Dne 1.1.2014 se společnost ENEPO.eu s.r.o. přestěhovala do nových prostor v obci Pravlov cca 15 km od Brna, v blízkosti rychlostní komunikace Brno - Mikulov - Vídeň.

Sídlo společnosti:

ENEPO.eu s.r.o.

Pravlov 206

664 64 Pravlov